Bezmaksas piegāde visā Latvijā - izvēlies saņemt pie durvīm vai pakomātā! 🚚

Videi draudzīgs zīmols

Būt par dabai draudzīgu zīmolu ir mūsu galvenā ideoloģija. Esam ieguldījuši daudz laika iespējami labāko dabai draudzīgo ražošanas materiālu atlasē, lai radītu augstākās raudzes bio-based briļļu kolekciju. Mēs tiecāmies apmierināt ne tikai dizaina aspektus, bet arī padarīt mūsu pasauli tīrāku, maksimāli samazinot fosilo resursu iesaisti ražošanas procesā. Mūsu mērķis ir laika gaitā sasniegt vēl augstāku dabai draudzīgo materiālu iesaisti mūsu produktos, neupurējot tādus aspektus kā briļļu svaru, lietošanas komfortu un stilu. 

Briļļu ietvari

Plastmasas produktu ražošanā galvenokārt tiek izmantoti naftas produkti. Pārmērīga šo procesu veikšana, rada pamatīgas sekas uz mūsu planētu. Dedzinot fosilos izmešus mūsu vidē izdalās dažādi gaisa piesārņojumi kas ir kaitīgi gan videi, gan florai un faunai, gan mūsu pašu, cilvēku, veselībai. Bio-based produktu ražošana sastāda tikai aptuveni 0.5% no visas ražotās plastmasas pasaulē. Bio-based nozīmē, ka produkts ir ražots no atjaunojamiem dabas resursiem, taču tas nav kompostējams.

BE UKIYO briļļu ietvari nesatur BPA, BPS un pesticīdus, tie ir ražoti no 65% dabai draudzīga, ilgtspējīga un dabīgi audzēta materiāla.

Rīcina augi ir viegli audzējami, rīcina sēklas viss plašāk ir izplatītas tropiskos reģionos. Šim sauli mīlošajam augam nepieciešamas vien 90 dienas, lai tas pilnībā izaugtu. Rīcina sēklas tiek vāktas no rīcina augiem un tiek izmantotas, lai ražotu rīcina eļļu priekš briļļu rāmju ražošanas. Sēklas tiek ievāktas ar apvienības kas pulcē 2730 sertificētus fermerus Indijā atbalstu. Rīcina eļļas augi kas tiek izmantoti mūsu briļļu ražošanā nav ģenētiski modificēti (non-GMO). Rīcina sēklas spēj augt sausā zemē kas nav piemērota ēdiena stādu audzēšanai, līdz ar to šis augs nekonkurē ar pārtikai paredzētiem augiem.

Rīcina eļļa ir bezkrāsains, blāvs šķidrums ar ļoti savdabīgu garšu un smaržu. Tas tiek saukts par brīnumu stādu pateicoties tā neskaitāmajām izmantošanas iespējām. No sēklas kopējā svara nepieciešamā eļļa satur aptuveni 50%. Rīcina eļļa jau ilgstoši tiek izmantota medicīnā, galvenokārt kā vēdera izeju mīsktinošs līdzeklis. Kā arī tas parādās citu produktu ražošanā, kā ziepes, lubrikants, sveces, kosmētika, eļļa, laka un citos produktos.

Kā arī rīcina augs ir pazīstams ar to, ka tā sastāvā viena no trim indīgajām vielām ir ricīns. Šis toksiskais elements atrodas tikai pašās rīcina sēklās, tāpēc ar tām jāapietās piesardzīgi. Ricīns tiek droši likvidēts eļļās presēšanas procesā. Auksti presētā rīcin eļļa līdz ar to nav toksiska tamdēļ to var plašā spektrā izmantot medicīnā, kā arī kā bāzi mūsu bio-based brillēm.

Eņģes

BE UKIYO briļļu eņges tiek ražotas no vara. Varš kā eņģu materiāls ir izcils, tas vairāk kā 10,000 gadus tiek pārstrādāts un joprojām arī šodien tas tiek izmantots kā materiāls neskaitāmiem industriāliem un augstāko tegnoloģiju procesiem un produktiem. Tā lieliskās kušanas īpašības to ir padarījušas par unikālu metālu un tas ir iemesls kāpēc mēs to izvēlamies mūsu brillēm.

Lēcas

BE UKIYO zilo gaismu bloķējošās lēcas ir ražotas no augstākās kvalitātes CR-39 materiāla. Mūsu standarta lēcas ir bez dioptrijām, tās bloķē vairāk kā 96% zili-violetās gaismas starus līdz 420nm un vairāk kā 81% līdz 450nm, kā arī UVA un UVB starus. Kā arī ir iespējams pasūtīt mūsu brilles ar dioptriju lēcām.

BE UKIYO saulesbriļļu lēcas ir ražotas no augstākās kvalitātes TAC Polarizētām lēcām. Mūsu lēcas bloķē 100% UVA un UVB ultravioletos starus. Polarizētas lēcas atstaro atspīdumu no virsmām, kā ūdens, sniegs, stikls un citām gaismas starus atstarojošām virsmām.

Iepakojums

BE UKIYO iepakojums (kastīte, instrukcija un tās iepakojums) ražošanas procesā galvenokārt tiek izstrādāts ar roku darbu, izmantojot 100% papīru un kartonu kas pamatā ir ražots no bio-based kokšķiedras materiāliem, kas ieklauj 90% pārstrādātus materiālus. Kastītes dabai draudzīgas un pārstrādājamas, tās tiek veidotas izmantojot ūdens bāzes līmi, padarot tās arī kompostējamas.

Maciņš

BE UKIYO maciņu ražošana ir roku darbs izmantojot augstākās kvalitātes PU ādu, kas ir pilnībā mākslīga, videi draudzīga un uzskatīta par vegānu. Neviens dzīvnieks netiek traumēts šajā ražošanas procesā, taču tik un tā mēs spējam sasniegt ādas materiāla izskatu un sajūtu. PU āda, jeb kaučuka āda ir mākslīga āda ražota no termiplastiska polimēra ko parasti izmanto mēbeļu un kurpju ražošanā.