Bezmaksas piegāde visā Latvijā - izvēlies saņemt pie durvīm vai pakomātā! 🚚

Lietošanas noteikumi

LIETOŠANAS NOTEIKUMI

SIA “UKIYO GROUP”, reģ. Nr. 44103146868, adrese Rīga, Dzirnavu iela 62-2, LV-1050, turpmāk – (“mums”, “mēs” un “mūsu”), nodrošina tīmekļa lapā www.beukiyo.lv pieejamo saturu un sniedz pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem noteikumiem un nosacījumiem, piegādes noteikumiem, preču atgriešanas noteikumiem, citiem noteikumiem un nosacījumiem un darbības politiku, kuras izklāsts ir atrodams Mājas lapā, saistībā ar noteiktām funkcijām, elementiem vai reklāmu, kā arī nodrošina klientu apkalpošanas dienestu, un viss uzskaitītais ir iekļauts šajos noteikumos un nosacījumos (visi kopā saukti par Noteikumiem un nosacījumiem) un ir to sastāvdaļa, kas saucas arī par mūsu tirdzniecības noteikumiem (“Tirdzniecības noteikumi”).

Ja jums ir nepieciešams sazināties ar Ukiyo pārstāvi, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu hello@beukiyo.com. Ukiyo patur tiesības mainīt un pārveidot šos noteikumus bez iepriekšēja brīdinājuma un mājas lapas lietotājs uzņemas atbildību, atgriežoties šajā mājas lapā, pārskatīt visas veiktās izmaiņas. Visas šajos noteikumos veiktās izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža šajā vietnē. Pirms produktu iegādes ieteicams vienmēr iepazīties ar mūsu tirgošanas noteikumiem. Pēdējo reizi šie noteikumi tika mainīti 2020. gada 1. decembrī.

CENAS, MAKSĀJUMI UN PRODUKTU PIEEJAMĪBA

Kad pasūtījums ir izdarīts, jums jāmaksā cena, kas norādīta mūsu vietnē, kā attiecīgā produkta pirkuma cena. Pirms pirkuma veikšanas ir kārtīgi jāpārliecinās, kas atrodas jūsu grozā. Mēs nepiedāvājam atlīdzību par produktiem, kas tiek nejauši iegādāti. Apmaksu var veikt tikai ar mūsu mājaslapā piedāvātajām maksājuma metodēm. Mēs neizsūtīsim pasūtītos produktus, kamēr nebūsim saņēmuši maksājumu par attiecīgajiem produktiem.

Veicot pasūtījumu mūsu interneta veikalā, jūs mums garantējat un apliecināt, ka:

  • Jūs saprotat šo noteikumu būtību, sekas un piekrītat, uzņemties saistības.
  • Jums ir tiesības un likumīgi atļauts iegādāties mūsu produktus.
  • Jums ir tiesības un likumīgi atļauts veikt maksājumus par pasūtītajiem produktiem, izmantojot izvēlēto maksājuma metodi.
  • Informācija, kas mums tiek sniegta saistībā ar jūsu pirkumu, ir precīza un pilnīga.

Jūs piekrītat atlīdzināt mums visus izdevumus, par zaudējumiem vai izmaksām, kuras radušās saistībā ar jebkuru iepriekš minēto garantiju pārkāpumu.

Ukiyo patur tiesības atteikt vai atcelt pasūtījumus, ja ir bijuši vietnes traucējumi vai piemēram, tehniskas problēmas, parādīta nepareiza cena, ievadīta nepareiza klienta norēķinu vai piegādes informācija, mums ir pamats uzskatīt, ka jūs neesat pilnvarots vai likumīgi atļauts veikt attiecīgo pirkumu un mums ir pamats uzskatīt, ka esat pārkāpis šos noteikumus.

Paziņošana klientam tiks veikta uzreiz pēc tam, kad saņemsim informāciju un visi no klienta saņemtie maksājumi tiks atmaksāti.

PIEGĀDES UN APSTRĀDES INFORMĀCIJA

Pasūtījumi tiek iepakoti un nosūtīti tikai no pirmdienas līdz piektdienai. Pasūtījumi tiek nosūtīti 24 stundu laikā no pasūtījuma brīža. Brivdienās un svētku dienās veiktie pasūtījumi tiek nosūtīti nākamajā darba dienā.

Piegāde tiks veikta uz Jūsu norādīto piegādes adresi un Jūsu pienākums ir nodrošināt, ka norādīta precīza adrese. Mēs neesam atbildīgi par kavējumiem un bojātiem vai pazaudētiem pasūtījumiem, kas nosūtīti uz nepareizām, nederīgām adresēm vai pareizām adresēm. Gadijumā, ja produkts tiek pazaudēts piegādātāja dēļ, mēs darīsim visu iespējamo, lai Jūs saņemtu savu pasūtījumu.

Pasūtījumi var tikt atgriezti pie mums dažādu iemeslu dēļ, piemēram, maksu, nodevu vai nodokļu nemaksāšana, nepareizi ievadīta klienta adrese, klients nav saņēmis sūtījumu no pasta utt. Ja pasūtījums tiek nosūtīts atpakaļ vai ticis noraidīts, klientam ir jāsazinās ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, lai organizētu atkārtotu piegādi un klientam būs jāsedz visi piegādes izdevumi. Iegādātie produkti nonāks pie jums ar piegādi uz jūsu norādīto adresi.

ATGRIEŠANAS POLITIKA

Ja jūs uzskatāt, ka produkts ir ar rūpniecisku defektu un vēlaties veikt apmaiņu vai naudas atmaksu, lūdzu, sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu, aprkastot problēmu.

Mēs nevaram veikt naudas atmaksu, ja produkts nav bojāts vai esat nokavējis naudas atgriešanas garantijas termiņu. Rūpnieciska defekta gadījumā Jums ir jāsazinās ar mūsu klientu apkalpošanas komandu un jāapraksta situācija, vēlams pievienot bildes vai video, kurā redzams defekts, 30 dienu laikā kopš preces saņemšanas brīža. Mēs izskatīsim Jūsu pieteikumu cik ātri vien iespējams, un pārliecinoties par defektu, veiksim naudas atmaksu. 

GARANTIJA

Jā, mēs ticam mūsu produktu kvalitātei, līdz ar to visi mūsu produkti ir ar 2 gadu garantiju kopš iegādes dienas pret visiem rūpniecības defektiem. Par preces iegādes dienu tiek uzskatīta diena, kad Patērētājs pieņēmis attiecīgo preci.

Lūdzu ņemiet vērā, ka garantija nesedz:

Bojājumus kas radušies neatbilstošas lietošanas rezultātā, rūpības trūkuma dēļ (salauzti rāmji, kājiņas vai lēcas), nelaimes gadījumos, glabājot brilles ārpus tam paredzētā maciņa;

Dabīgā nolietojuma pazīmes kas rodas pēc ik dienas lietošanas (rāmju mirdzuma pazušana, skrāpējumi, teksta pazušana, utt.)

Garantijas gadījumos sazinaties ar mums: hello@beukiyo.com

PIEDĀVĀJUMI

Ja jūs esat devis mums atļauju, mēs jums nosūtīsim mārketinga ziņojumus pa e-pastu, lai jūs informētu par mūsu piedāvājumiem. Laiku pa laikam mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju, lai sniegtu jums aktuālu informāciju par interesējošiem piedāvājumiem, izmaiņām mūsu organizācijā, par jauniem produktiem vai pakalpojumiem.

KRĀSAS

Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai pēc iespējas precīzāk attēlotu mūsu produktu krāsas, kas parādās vietnē, tomēr faktiskās krāsas, kuras Jūs redzat, būs atkarīgas no Jūsu displeja. Mēs nevaram garantēt, ka Jūsu displeja krāsu attēlojums būs precīzs.

TREŠO PUŠU PAKALPOJUMI

Ukiyo mājaslapā ir izvietotas saites uz citām mājaslapām (“Ārējās Saites”). Ārējās saites nav Ukiyo pārvaldībā un mēs neesam atbildīgi par ārējo saišu saturu. Ukiyo izvieto šīs saites, lai palīdzētu vieglāk atrast nepieciešamo informāciju. 

Daži no pakalpojumiem, kas ir izmantojami www.beukiyo.lv tiek nodrošināt ar trešo pušu platformu, mājaslapu vai organizāciju palīdzību. Izmantojot pakalpojumus, produktus vai funkcijas, ko iespējams izmantot www.beukiyo.lv mājaslapā, Jūs apzināties, ka Ukiyo var nodot šo informāciju trešajām pusēm, ar ko Ukiyo ir sadarbība, lai nodrošinātu pilnīgu internetveikala pieredzi.

MATERIĀLI

Ukiyo nepretendē uz īpašumtiesībām materiāliem, kurus jūs sniedzat www.beukiyo.lv (ieskaitot atsauksmes un ieteikumus) vai augšupielādējat, ievadāt vai iesniedzat jebkurā Ukiyo vietnē vai ar to saistītajos pakalpojumos (“Iesniegumi”). Tomēr, ievietojot, augšupielādējot, ievadot, iesniedzot vai iesniedzot savu iesniegumu, jūs piešķirat Ukiyo, mūsu saistītajiem uzņēmumiem un nepieciešamajiem apakšuzņēmumiem atļauju izmantot jūsu iesniegto informāciju saistībā ar viņu interneta uzņēmumu darbību, ieskaitot, bez ierobežojumiem, tiesības: kopēt, izplatīt, pārsūtīt, publiski parādīt, reproducēt, rediģēt, tulkot un pārformatēt jūsu iesniegumu; un publicēt Jūsu vārdu saistībā ar Jūsu iesniegumu.

Kompensācija par jūsu Iesnieguma izmantošanu netiks izmaksāta, kā paredzēts šeit. Ukiyo nav pienākums izlikt vai izmantot jebkuru iesniegto iesniegumu, kuru jūs varat iesniegt. Jebkurā laikā pēc Ukiyo ieskatiem var izņemt jebkuru publiski izvietoto Iesniegumu.

Ievietojot, augšupielādējot, ievadot vai iesniedzot savu iesniegumu, jūs garantējat un apliecināt, ka jums pieder vai kā citādi kontrolējat visas tiesības uz savu iesniegumu, kā aprakstīts šajā sadaļā, ieskaitot, bez ierobežojumiem, visas tiesības, kas jums nepieciešamas, lai jūs varētu nosūtīt, izlikt, augšupielādēt, ievadīt vai iesniegt iesniegumus.

STARPTAUTISKIE LIETOTĀJI

Pakalpojumu kontrolē, vada un administrē Ukiyo no mūsu birojiem Eiropā. Ja piekļūstat pakalpojumam no vietas ārpus Eiropas, esat atbildīgs par visu vietējo likumu ievērošanu. Jūs piekrītat, ka neizmantosiet Ukiyo saturu, kuram var piekļūt, izmantojot www.beukiyo.lv, nevienā valstī vai jebkādā veidā, ko aizliedz piemērojamie likumi, ierobežojumi vai noteikumi.

LIETOŠANAS IEROBEŽOJUMI

Jūs saprotat un piekrītat, ka visa informācija, dati, teksts, fotogrāfijas, grafikas, video, ziņojumi vai cits materiāls, kas parādās šajā vietnē (kopā - “Saturs”) pieder Ukiyo vai tā licences devējiem. Jums ir nepārprotami aizliegts izmantot jebkādu saturu bez skaidras Ukiyo vai tā licences devēju rakstiskas piekrišanas. Ja vien šeit nav norādīts citādi, nevienu no materiāliem nedrīkst reproducēt, izplatīt, atkārtoti publicēt, lejupielādēt, parādīt, ievietot, pārsūtīt vai kopēt jebkādā formā vai ar jebkādiem līdzekļiem bez iepriekšējas rakstiskas Ukiyo un / vai attiecīgā licences devēja atļaujas. Ar šo tiek piešķirta atļauja šīs vietnes materiālus attēlot, kopēt, izplatīt un lejupielādēt tikai personīgai, nekomerciālai lietošanai, ja vien jūs nemaināt materiālus un ka tiek saglabāti visi materiālos esošie autortiesību un citi īpašumtiesību paziņojumi. Bez Ukiyo rakstiskas atļaujas jūs nedrīkstat “atspoguļot” jebkādu šajā vietnē vai citā serverī esošo materiālu. Jebkura šeit piešķirtā atļauja tiek automātiski izbeigta bez papildu brīdinājuma, ja pārkāpjat kādu no iepriekš minētajiem noteikumiem. Pēc šādas izbeigšanas jūs piekrītat nekavējoties iznīcināt visus lejupielādētos un / vai izdrukātos materiālus. Jebkura šajā vietnē esoša materiāla neatļauta izmantošana var pārkāpt vietējos un / vai starptautiskos autortiesību likumus, privātuma un publicitātes likumus, kā arī sakaru noteikumus un statūtus.

PRIVĀTUMS

Mēs aizsargājam fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, attiecībā uz fiziskās personas datu apstrādi saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK.

Mēs Jūsu personas datus apstrādā dažādos veidos vairākiem mērķiem, atkarībā no tā, vai esat reģistrēts lietotājs (skat. 2.2. punktu), nereģistrēts lietotājs (skat. 2.3. punktu), esat pieteicies jaunumu saņemšanai (skat. 2.4. punktu) vai iegādājies dāvanu karti (skat. 2.5. punktu). Informācija, kas saistīta ar sīkdatņu (angļu val. “cookies”) izmantošanu, pieejama sadaļā "Privātuma politika".

Mēs neizmantojam un nedalāmies ar iegūto informāciju, kuru Jūs sniedzat tiešsaistē, bez tiesiska pamata. Mūsu pienākums ir likumā noteiktajos gadījumos izpaust personas datus valsts un pašvaldību amatpersonām. Mēs būsim spiesti atklāt patērētāja personīgo informāciju, kad to pieprasa tiesību akti.

Mēs varam apstrādāt Jūsu personas datus apkopotā veidā statistikas vajadzībām, lai analizētu un uzlabotu sniegtos pakalpojumus un produktus.

Mēs veicam visus iespējamos pasākumus Jūsu personīgās informācijas drošībai, lai aizsargātu to pret zādzību, pazušanu, ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī pret nesankcionētu pieeju, atklāšanu, pārveidošanu un bojāšanu.

INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

Izņemot to, kas pieder mūsu piegādātājiem vai licences devējiem, mums pieder visas intelektuālā īpašuma tiesības, kas pastāv mūsu vietnē, mūsu produktos un zīmolā. Nekas šajos Noteikumos vai mūsu vietnē nekādā veidā nepiešķir jums jebkāda veida tiesības vai tiesības uz mūsu intelektuālā īpašuma tiesībām. Mēs paturam visas tiesības, īpašumtiesības un intereses uz mūsu intelektuālā īpašuma tiesībām.

Šajā punktā intelektuālā īpašuma tiesības ir intelektuālā īpašuma tiesības, kas piešķirtas ar likumiem, vispārpieņemtiem tiesību aktiem vai pašu kapitālu jebkurā pasaules malā, tostarp bez ierobežojumu patenti, preču zīmes, autortiesības un blakustiesības, dizainparaugi, domēnu vārdi, zinātība, morālās tiesības, izgudrojumi un citi intelektuālās darbības rezultāti rūpniecības, tirdzniecības, zinātnes, literatūras vai mākslas jomā, reģistrēti vai nereģistrēti, un visas citas līdzīga rakstura tiesības, kas tagad ir vai pastāvēs vai tikt attiecinātas uz tām saskaņā ar likumu, kas ir spēkā jebkurā pasaules daļā, ieskaitot visus atjaunojumus un pagarinājumus.

VISPĀRĪGI NOTEIKUMI

Izņemot tos, kas tiek piedāvāti mūsu vietnē, šie Noteikumi satur visu vienošanos starp visām pusēm, un nekādām deklarācijām, pamudinājumiem, solījumiem vai līgumiem, kas nav mutiski vai citādi nav ietverti, nav spēka vai seku, izņemot to, kas skaidri norādīts šajā dokumentā. Vai pēc šī datuma rakstiski un parakstījis pienācīgs un pienācīgi pilnvarots tās puses pārstāvis, kurai tas ir saistošs.

Ja kāds no šo Noteikumu noteikumiem ir aizliegts ar likumu vai tiesa to atzīst par nelikumīgu, spēkā neesošu vai neizpildāmu, noteikums, ciktāl tas nepieciešams, tiek nošķirts no šiem Noteikumiem un tiek padarīts neefektīvs, ciktāl iespējams, nemainot pārējos noteikumu noteikumus. Un tie nekādā veidā neietekmē nekādus citus šo noteikumu apstākļus, derīgumu vai izpildi.

Jebkura mūsu kļūme vai kavēšanās izmantot varu vai tiesības nedarbojas kā atteikšanās no varas vai tiesībām. Varas vai tiesību izmantošana neizslēdz ne tās izmantošanu nākotnē, ne arī citas varas vai tiesību izmantošanu. Atteikšanās nav spēkā tikai rakstveidā. Atteikšanās no pilnvarām vai tiesībām ir efektīva tikai attiecībā uz konkrētiem gadījumiem, uz kuriem tā attiecas, un attiecībā uz konkrētu mērķi, kuram tā ir dota.

Jūs nedrīkstat nodot savas tiesības vai pienākumus saskaņā ar šiem noteikumiem nevienai citai personai bez mūsu iepriekšējas rakstiskas piekrišanas.

NEPĀRVARAMĀ VARA

SIA "UKIYO GROUP" nav atbildīga par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus mūsu saprātīgas kontroles, kas ietver, bet neaprobežojas ar streikiem, valdības rīkojumiem, karadarbību vai nacionālā mēroga ārkārtas stāvokli, terorisma draudiem vai terorisma aktiem, vides vai klimata anomālijām, neizpildi no trešo personu puses, traucējumiem interneta savienojumā, kā arī datoriekārtu un programmatūras atteici. Šādu nepārvaramas varas apstākļu gadījumā mēs centīsimies novērst radušos kavējumus pēc iespējas ātrāk.