Bezmaksas piegāde visā Latvijā - izvēlies saņemt pie durvīm vai pakomātā! 🚚

BE UKIYO zīmols

Mēs, BE UKIYO patiesi ticam mūsu misijai un vēlamies ar Jums dalīties ar mūsu stāstu un iedvesmot cilvēkus vienmēr tiekties pēc viņu sapņiem.

Ukiyo nāk no Japānas, tas nozīmē “dzīvot mirklī” (“living in the moment”). Vēsturiski ukiyo aprakstīja urbāno dzīves veidu Edo-perioda Japānā (1600-1867). Kā arī tas ir Japāņu mākslas žanrs kurā mākslinieks veidaja darbus kā koka kanvas un gleznas.

UKIYO apvienojot ar BE ir mums kā atgādinājums vienmēr būt pilnā apziņā par notiekošo un dzīvot šai mirklī.

Aiz šī zīmola stāv lieliska un pieredzējusi, neatkārtojamu cilvēku komanda. Mēs ikdienas darām visu kas ir mūsu spēkos, lai mūsu zīmols virzītos uz priekšu un mēs radītu pārmaiņas pēc kurām tiecamies. Mēs vēlamies sneigt ko patiesi vērtīgu un bez lieliskas komandas tas nebūtu iedomājams. Mēs atbalstām atvērtām domām un brīviem viedokļiem pilnu vidi, lai raisītu diskusijas un izzinātu iespējas. Biežas diskusijas ir tas ko pie mums sastapsiet paviasm bieži, tas ir veids kā ļaujam jaunām idejām atnākt pie mums, ieklausīšanās citos ir mūsu mākslas žanrs.

Mūsu pieeja ir būvējot lielisku komandu ar lieliskiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem kuri nepārstāj sekot saviem sapņiem un nebaidās no izaicinošiem uzdevumiem. Uzvarētāju kultūra būvē uzvarētāju prātu. Mēs ticam, ka it viss ir saistīts un katra mazākā detaļa rada atšķirību.

Mēs to saucam par ukiyo dzīvi, jo kāpēc gan ne? Esi ukiyo, esi mirklī.

Domā plaši

Maini ierasto kārtību pasaulē

Ātra izaugsme un pielāgošanās

Patiess novērtējums un atsauksmes

Apmierināts klients

Esi ar savu viedokli un nostāju

Nav nekas ko Tu nevari paveikt

Esi mirklī

Esi pateicīgs

Esi ar atvērtu prātu un domām